Mesekönyv frissen diagnosztizált gyerekeknek

A családoknak szóló könyv kettő az egyben: Deliága Éva pszichológiai útmutatója gyakorlati tippeket ad a diabétesz diagnóziásnak feldolgozásához. Lovász Hajnalka meséjén keresztül pedig megismerhetjük, hogyan éli meg egy gyermek, hogy cukorbeteg lett.

Érdekel

Könyv pedagógusoknak

A pedagógusoknak szóló könyv a Szurikáta Alapítvány és a Bókay Gyermekklinika Diabétesz Tanoda képzésének tankönyve, szemléletes ábrákkal, összefoglaló táblázatokkal, ami a cukorbeteg gyermekek óvodai és iskolai fogadására készít fel.

Érdekel

Támogasd a munkánk!

Csatlakozz közösségünkhöz önkéntesként, ha teheted, adománnyal segítsd alapítványunkat, vagy cégeddel vegyél részt egy-egy projektünk megvalósulásában! Nézd meg, mennyi mindent tudunk megvalósítani a támogatásoddal!

Támogatom

Iratkozz fel hírlevelünkre!