Gyermekdiabétesz konferencia, kiállítás, gyerekprogramok

A Szurikáta Alapítvány októberi Családi Napjai 2017-2019. között összesen majd’ kétezer résztvevővel zajlottak. 2020-ban a koronavírus-járvány miatt át kellett térnünk az Online Edukációs Napokra (az előadásokat lásd a Videóink alatt), de amint a járványhelyzet újra megengedi, ismét megrendezzük a fesztiválhangulatú szakmai eseményt.

Időpont

Várhatóan 2022. október

Helyszín

Szervezés alatt

Kiket várunk?

1-es típusú diabéteszes gyermeket nevelő családokat, 1-es típusú diabéteszes gyerekeket és testvéreiket, 1-es típusú diabéteszes fiatalokat és felnőtteket és minden, a diabéteszben érintett szakembert a családjával együtt.

• Előadások az 1-es típusú diabéteszről és kezeléséről kezdőnek és haladóknak
  • Konzultációs lehetőség szakorvosokkal, szakemberekkel
  • Kiállítás a diabétesz kezelésére szolgáló eszközöket gyártó és forgalmazó cégekkel
  • Egészséges ételek kóstolója
  • Színes programok kicsiknek, kamaszoknak, fiatal felnőtteknek

A programról mondták

Támogasd a munkánk!

Csatlakozz közösségünkhöz önkéntesként, ha teheted, adománnyal segítsd alapítványunkat, vagy cégeddel vegyél részt egy-egy projektünk megvalósulásában! Nézd meg, mennyi mindent tudunk megvalósítani a támogatásoddal!

Támogatom

Iratkozz fel hírlevelünkre!