Gyermekdiabétesz konferencia, kiállítás, gyerekprogramok

Találkozzunk ismét októberben egy fesztiválhangulatú rendezvényen! Várunk benneteket szakmai előadásokkal, kiállítókkal, kóstolókkal és vidám gyermekprogramokkal. Gyertek, tanuljunk együtt a diabéteszről diabetológus, dietetikus és pszichológus előadóktól, és ismerkedjünk, hogy diabéteszközösségünk valódi, élő közösségé válhasson!

A korábbi évek szakmai előadásait itt nézhetitek vissza.

Jelentkezem

Időpont

2023. október 14. (szombat), 9.30-17.00 óra

Helyszín

Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központ, Budapest, 9. kerület, Tűzoltó utca 37-47.

Kiket várunk?

1-es típusú diabéteszes gyermekeket és fiatalokat, testvéreikkel, szüleikkel együtt, valamint minden érintett egészségügyi szakembert és pedagógust családjával együtt.

Videó

Amire még számíthattok:

Szurikáta Pingpong Villámtorna

Pingpong oktatás és házi pingpong bajnokság amatőröknek – a Pattanj meg! profi edzőjével, P. Végh Zsuzsannával.

• Délelőtt ingyenes gyakorlás, az alapok elsajátítása edzői irányítással
  • Délután verseny és díjátadó
  • A jótékonysági pingpong bajnokság nevezési díjjával a Szurikáta Alapítványt támogatjátok.
Pinpongozni fogok

Kiadványaink beszerezhetőek a rendezvényen

• Deliága Éva – Lovász Hajnalka ÚJRATERVEZÉS Megküzdést segítő könyv az 1-es típusú diabétesz világához szülőknek és gyerekeknek
  • Horváth-Kocsisné-Dr. Luczay-Dr. Tóth-Heyn-Zeher Diabéteszes gyermek az óvodában, iskolában – a Szurikáta Diabétesz Tanoda tankönyve pedagógusoknak
  • Arnaud-Bali-Budai-Kőnig Mennyi van a tányéromon? Képes szénhidráttáblázat diabéteszes gyerekek családjainak
  • Dr. Körner Anna 100 éves az inzulin! Hogyan változtatta meg az inzulin felfedezése a diabéteszes gyermekek életét

Tombola

Mi más zárná a Szurikáta családi napot 16.00-17.00 óra , mint a TOMBOLA szurikátás ajándékokkal, értékes nyereményekkel!

Önkéntes segítőket várunk a családi napra! Gyertek, hogy együtt egy szuper családi rendezvényt tudjunk megvalósítani!

Önkéntes leszek

A programról mondták