Januártól már felajánlhatod a 2023-as személyi jövedelemadód 1%-át. Sose hagyd utolsó pillanatra a felajánlást, mert ez a támogatás rengeteget jelent a kis civil szervezetek számára. Az idén 10 éves Szurikáta Alapítvány a Diabéteszes Gyermekekért várja a Te támogatásodat is, hogy minél több szülőhöz el tudjuk juttatni a diabétesz tüneteiről szóló információkat.

Ha van ügyfélkapud, itt tudod felajánlani elektronikus úton az adó 1%-odat:

Ügyfélkapun ajánlom fel

Most már regisztráció nélkül is ki lehet tölteni online az egyszázalékos rendelkezést. A Szurikáta Alapítvány a Diabéteszes Gyermekekért adószáma: 18524710-1-13.

Regisztráció nélküli felajánlás

Ha postai úton ajánlod fel az szja 1%-odat, ide postázd: 1410 Budapest, Pf.: 138., miután kitöltötted ezt a formanyomtatványt:

Postai úton ajánlom fel

Mire fordítjuk a befolyt összeget?

• Hogy minél több szülő ismerje a gyermekkori cukorbetegség tüneteit, és tudják, mit kell csinálni, hova kell fordulni, ha gyermekük egyik napról a másikra sokat kezd inni, és sokat kezd pisilni.
  • Célunk, hogy évről évre csökkenjen azoknak a gyerekeknek a száma, akiket súlyos állapotban diagnosztizálnak diabétesszel.

Mit teszünk ezért?

Tudj meg Te is többet az 1-es típusú diabéteszről!

Ügyfélkapun ajánlom fel Regisztráció nélküli felajánlás Postai úton ajánlom fel