Dr. Wudi Krisztina belgyógyász, endokrinológus, diabetológus (Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház): Babára való felkészülés 1-es típusú diabéteszes leendő anyukák esetén

“A diabétesszel szövődött terhesség mind az édesanya, mind a születendő gyermek számára fokozott veszélyeztetettséget jelent. Ez sajnos tény. Tudunk-e tenni ez ellen? – IGEN! Hogyan és mit kell tennünk, hogy ezt a fokozott veszélyeztetettséget minimálisra csökkentsük? Erről szeretnék diabetológusként egy kis tájékoztatást, iránymutatást nyújtani a felelős babavállalást tervezőknek és családtagjaiknak.”

Az előadás a 2018-as Szurikáta Családi Napon hangzott el.

Támogasd a munkánk!

Csatlakozz közösségünkhöz önkéntesként, ha teheted, adománnyal segítsd alapítványunkat, vagy cégeddel vegyél részt egy-egy projektünk megvalósulásában! Nézd meg, mennyi mindent tudunk megvalósítani a támogatásoddal!

Támogatom

Iratkozz fel hírlevelünkre!