Puskás Peti és Dallos Bogi bemutatja az Appy szervezet által életre hívott Adományautomatát – benne a Szurikáta SEGÍTŐ könyvvel.

Az Appy szervezetnek az Adományautomata-kampánnyal a legfontosabb célja az, hogy felhívja a figyelmet arra,
hogy adományozni milyen egyszerű. Inspirálni és motiválni szeretnének mindenkit: így talán még az is kedvet kap hozzá, aki eddig még sosem adományozott.

Hogyan tudtok automatán keresztül adományozni?

1. Nézzétek meg a kisfilmet!
2. Nézzétek meg, hogy most hol találjátok az adományautomatát!
3. Keressétek fel, és válasszátok ki a Szurikáta SEGÍTŐ KÖNYV támogatását!
4. Bankkártyátok segítségével adományozzatok 2000 Ft-ot, hogy jövőre is minden frissen diagnosztizált diabéteszes gyerek kaphasson egy példányt a Deliága – Lovász: ÚJRATERVEZÉS c. könyvből!
5. Vegyétek el az adományozásért járó ajándékkártyát!

A Szurikáta Alapítvány tevékenységéről bővebben itt olvashatsz >>>