SZURI SZTORI – a diabétesz podcast a Szurikáta Alapítványtól! Tudomány, történelem, történetek, sorsok, találmányok, módszerek, gyógyszerek, életek, ételek. A SZURI SZTORI podcastben mindent megkérdezünk, ami egy diabos szülő számára fontos – orvosoktól, szülőktől, gyerekektől. Kérdések és válaszok diabéteszről, nem csak diabosoknak.

#4 Varázspálca-díj – 100 csodás pedagógust keresünk!

(MEGTALÁLTUK mind a 100 díjra érdemes pedagógust és gyermekintézményt, ezért a jelölési időszak LEZÁRULT! – a Szerk.)

Mitől csodás egy pedagógus? Hogy szívvel-lélekkel odaáll egy diabos család és gyerek mellé. Megtanulja és vállalja a diabgondozással járó pluszfeladatokat – a gyerekért. Mert érzi, hogy neki erre van szüksége. És nem gondolkodik, mérlegel, hanem ösztönösen segít. Mert szereti a gyerekünket – és ezen nem változtat a diabétesz diagnózis sem. Sokan vannak, akik csendesen teszik ezt nap mint nap – és évről évre egyre többen lesznek. Nekik köszönhetjük, hogy gyerekeink bölcsibe, oviba, iskolába járhatnak éppen ugyanúgy, mint a diagnózis előtt. Ezt szeretnénk megköszönni a Varázspálca-díjjal!

A díjról, a jelölésről és arról, ami mögötte van, Kocsisné Gál Csilla, a Szurikáta Alapítvány vezetője, a díj alapítója mesél a Szuri sztoriban. Részletek, korábbi díjazottak és inspiráció mindenkinek a Szuri sztori 4. epizódjában!

A további podcastekért figyeld a közösségi oldalainkat, iratkozz fel a Szurikáta Youtube-csatornájára, és hegyezd a füled! A SZURI SZTORI podcastek elérhetőek még a Szurikáta Alapítvány Facebook-oldalán, a Youtube-on, az Apple és a Google podcast lejátszóin és a Spotify-on.