Amikor a rendszeres támogatás lehetőséget választod, akkor az először megadott összeggel havi rendszerességgel támogatod az Alapítványt. A kártyádról az első alkalommal az adatok megadása után vonjuk le az összeget, a későbbiekben pedig ez automatikusan megy. Minden hónapnak azon a napján, amelyiken regisztráltad a lehetőséget.

A regisztráció alkalmával küldünk egy jelszót, amivel bejelentkezve a havi támogatást le tudod mondani bármikor. A rendszer 2 évig tudja levonni maximum az összegeket.

Támogasd a munkánk!

Csatlakozz közösségünkhöz önkéntesként, ha teheted, adománnyal segítsd alapítványunkat, vagy cégeddel vegyél részt egy-egy projektünk megvalósulásában! Nézd meg, mennyi mindent tudunk megvalósítani a támogatásoddal!

Támogatom

Iratkozz fel hírlevelünkre!